Офіційний сайт Глухівського коледжу СНАУ

Пошук

Перейти к содержанию

Главное меню:


Матеріально-технічна база

Навчальна робота

НАВЧАЛЬНО-МАТЕРІАЛЬНА БАЗА ІНСТИТУТУ

Навчально-матеріальна база інституту займає загальну площу 31402 кв.м, в т.ч. навчальна площа діючих споруд становить 14665 м2.

На території інституту знаходяться два навчальні корпуси, у яких створено близько 70 навчальних кабінетів і лабораторій, а також розташовані інші будівлі і споруди: громадський корпус з бібліотекою і читальною залою на 140 місць, актовою залою на 360 місць та спортивною залою; три гуртожитки, один з них зі спортивною залою, стрілецький закритий 50-метровий тир, їдальня на 300 місць, Народний музей С.А. Ковпака та котельня, яка забезпечує теплом усі об'єкти інституту.

В інституті функціонує навчальний полігон, до складу якого входять: автотрактородром, клас практичної підготовки, електрополігон, майданчик будівельних конструкцій, гаражі для техніки, навчально-дослідне господарство площею близько 400 гектарів орних земель.

Значна робота проводиться у напрямку комп'ютеризації навчального процесу й управлінської діяльності. В інституті працюють 9 комп'ютерних класів, які укомплектовані сучасними комп'ютерами та обладнанням до них. Крім того, комп'ютерною технікою обладнана мультимедійна лекційна аудиторія, лабораторія навчальної бухгалтерії, кабінети курсового і дипломного проектування, клас ПДР.

Крім комп'ютерних класів, створено 10 мультимедійних лабораторій, обладнаних інтерактивними дошками, комп'ютерами, проекторами, принтерами та іншою оргтехнікою.

На високому рівні укомплектована база копіювальної техніки, що дозволяє виготовляти необхідні дидактичні матеріали. Кабінети курсового та дипломного проектування обладнані плотером, комп'ютерами, принтером, сканером та іншою оргтехнікою. Рівень забезпечення сучасною комп'ютерною технікою дозволяє проводити аудиторні, практичні заняття, організувати самостійну роботу студентів із використанням відповідних програмних засобів, інтерактивних і діагностичних методів навчання.

Спортивний комплекс включає: дві спортивні зали, універсальний майданчик зі штучним покриттям, тренажерний зал, майданчик для військової підготовки юнаків, обладнання для кабінетів фізичного виховання й допризовної підготовки юнаків.

До соціальної інфраструктури інституту входять: три гуртожитки на 800 місць, їдальня на 300 місць та 2 буфети на 80 місць. Забезпеченість студентів житлом становить 100 відсотків. При гуртожитках діє медичний комплекс, до складу якого входять: медичний пункт, фізіотерапевтичний кабінет, маніпуляційна. При гуртожитках працюють бібліотечні філії, Інтернет-клуби.

Створена матеріальна база дозволяє ефективно здійснювати теоретичне та практичне навчання студентів усіх спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в інституті.


Назад к содержанию | Назад к главному меню
Статистика